#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

У Києві від коронавірусу одужало 53 особи, з них 8 зафіксовано за минулу добу: Кличко

24.04.2020 Косянчук Інна 0

Міський голова Києва повідомив, що на 24 квітня COVID-19 виявлено 63 осіб, серед них 3 медики

 У столиці на 24 квітня зафіксовано 1122 лабораторно підтверджених  випадків захворювань на коронавірус. Про це повідомив Київський міський голова Віталій Кличко на брифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19).

- у 22 жінок віком від 22 до 82 років, 35 чоловіків від 18 до 88 років, та у 6 хлопців від 6до 14 років. До лікарень госпіталізували 20 пацієнтів, інші лікуються на самоізоляції під наглядом медиків, поінформував Кличко.

За добу у Києві одужало 8 осіб. Загалом  у Києві від коронавірусу одужало 53 особи.

Також Кличко повідомив, що серед виявлених хворих є кілька священників і ченців з Києво-Печерської лаври, Покровського Голосіївського монастиря та монастиря Святого Пантелеймона. Як раніше повідомляв «Погляд», три релігійні заклади Києва закриті на карантин - Києво-Печерська лавра, Іонинський монастир та Покровський  Голосіївський монастир.