Новини
Здоров'я
Київщина-суспільство
Київ

У Києві складено 662 адмінпротоколи на порушників правил карантину: Кличко


Міський голова Києва повідомив, що дотримання обмежувальних заходів  жорстко контролюватиметься

Київський міський голова Віталій Кличко під час онлайн прес-брифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID 19) вкотре попросивши усіх киян дотримуватися обмежувальних правил, повідомив про те, яких заходів уже вжито до порушників карантину.

Зокрема, уже складено 662 адмінпротоколи на порушників. З них 22 – на тих, хто був у громадському місці без маски, 10- на пересування великою групою людей. Також складено 64 протоколи на порушників режиму самоізоляції.

За словами Кличка, тривають перевірки того, як люди дотримуються режиму самоізоляції. Уже перевірено 630 осіб. «Контроль буде», пообіцяв Кличко.

Також він  розповів про те, що звернувся до СБУ  щодо вчорашнього інциденту з повідомленням про  мінування Олександрівської лікарні, зауваживши, та такі дії зловмисників не повинні залишатися безкарними. І подякував рятувальникам, співробітникам інших служб та медикам, які  працювали під час перевірки тривожного сигналу.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів