Новини
Надзвичайні новини
Кримінальні новини
Київ

У Києві припинили діяльність чергового грального закладу


У столиці правоохоронці припинили роботу грального закладу. Незаконна діяльність здійснювалася у приміщенні на території Голосіївського району столиці. За даним фактом розпочато кримінальне провадження.  

Співробітники столичного підрозділу стратегічних розслідувань спільно з працівниками поліції Києва викрили незаконний гральний бізнес на проспекті Голосіївському. У середині приміщення та біля входу здійснювався відеонагляд, за допомогою якого працівник закладу запускав клієнтів по дзвінку.

Як розповів заступник начальника відділу Голосіївського управління поліції Олександр Циганенко, під час невідкладного обшуку правоохоронці виявили й вилучили дванадцять комплектів для грального бізнесу – монітори, процесори, а також гральні столи: «Розпочато кримінальне провадження за частиною першою статті 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає штраф до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Для накладення арешту на вилучене майно ми подали погоджене із процесуальними керівниками клопотання до Голосіївського районного суду». 

Фото з сайту столичної поліції