Україна
Новини Київської області
Головні новини
Ірпінь
Події

У Києві пройшли мітинги проти корумпованості Авакова та Луценка


Сьогодні, 14 травня 2019 р., біля Генеральної Прокуратури та Міністерства Внутрішніх Справ (МВС) активісти влаштували акції протесту проти діючих Міністра внутрішніх справ та Генерального прокурора України. На думку учасників мітингів,"тандем": Аваков-Луценко є вкрай небезпечним для нашої держави. Так, Арсен Аваков своєю бездіяльністю сприяє розквіту корупції в Україні. Йому “підіграє” Юрій Луценко, який особисто обіцяв закрити “Ірпінське Чикаго”, але місцеві чиновники, причетні до кримінальних злочинів, й досі лишаються безкарними.

Під стінами МВС мирні мітингувальники зіштовхнулися з агресивно налаштованими представниками поліції, які відштовхували активістів і навіть застосували газові спецзасоби.

Мітинги під МВС та Генпрокураторою: активісти вимагають звільнити Авакова та Луценка

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та Генеральний прокурор Юрій Луценко є токсичними для нашої держави, оскільки є відповідальними за беззаконня і напружену криміногенну ситуацію в Україні, зокрема в Приірпінні, - наголосили активісти під час заходів.


Ситуація в Ірпені є кричущою з точки зору законності. Місто в передмісті столиці існує поза правовим полем: правоохоронні органи діють лише в інтересах місцевої корумпованої влади, якою де-факто досі керує екс-мер Володимир Карплюк.

Як відомо, глава Київської облполіції Дмитро Ценов активно підтримує та покриває кримінальні злочини Карплюка і його команди. Тому громада Ірпеня вчергове наголошує на необхідності  відставки головного поліцмена Київській області. Також для встановлення закону в Приірпінні, громада підкреслює важливість створення комісії по розслідуванню злочинів Карплюка та його соратників, які вже понад три роки поставлені на паузу.

ЗМІ неодноразово писали, що полковника поліції Дмитра Ценова “утримує” Карплюк, виплачуючи щомісяця 10 тисяч доларів, щоб той “кришував” “Ірпінське Чікаго”, водночас забудовники з партії “Нові обличчя” намагаються забудувати землі, які належать МВС.