Новини
Повітря
Київ

У Києві показник забруднення повітря знову більше ніж втричі перевищує норму


Українська столиця другий тиждень опиняється в топ-10 міст із найбруднішим повітрям у світі.

Фото: pixabay.com

За даними рейтингу IQ Air, показник AQI у Києві станом на 22 лютого становить 158 AQI PM2.5. Таким чином, українська столиця наразі знаходиться на восьмому місці серед міст світу по якості повітря та забруднення атмосфери, «випередивши» в топ-10 Белград (Сербія) та Мумбаї (Індія).

Скрін з IQ Air

Минулого тижня у Києві також фіксували одні з найвищих показників забруднення повітря в світі, у рейтингу столиця України посідала п’яте та дев’яте місце.

Натомість за даними SaveEcoBot, середній індекс AQI по місту сьогодні становить 115 пунктів, проте у більшості районів він сягає відмітки у 152-162 пункти. Зазначимо, що нормою є показник 0–50 AQI PM2.5.

Скрін з SaveEcoBot

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що пиловий шлейф, що сформувався над Алжиром, через Середземномор’є рухається в бік Європи.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.