Новини
Повітря
Київ

У Києві показник забруднення повітря більше ніж втричі перевищує норму


Столиця України третій день поспіль в топ-20 міст із найбруднішим повітрям у світі.

Фото: pixabay.com

За даними рейтингу IQ Air, показник AQI у Києві станом на 22 січня становить 145 AQI PM2.5. Таким чином, українська столиця наразі знаходиться на 19-му місці серед міст світу по якості повітря та забруднення атмосфери. Потрапляє Київ у топ-20 третій день поспіль.

Скрін з IQ Air

Натомість за даними SaveEcoBot, ситуація з повітрям у столиці України дещо краща. Тут вирахували, що середній індекс AQI по місту сьогодні становить 116 пунктів. Зазначимо, що нормою є показник 0–50 AQI PM2.5.

Скрін з SaveEcoBot

Як писав «Погляд», місцева влада вважає, що повітря у Києві погіршилося через обігрів котлами та морози. Проте вже кілька днів поспіль тут тримається тепла погода, а через температурні перепади навіть попередили про можливе падіння бурульок, натомість ситуація із повітрям не покращується.

Нагадаємо, минулоріч Київ потрапив в топ-5 українських міст з найзабрудненішим повітрям.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.