Новини
Україна
Автоновини
Київ

У Києві оновлять громадський транспорт: закуплять нові трамваї та автобуси


Оновлення громадського транспорту у столиці та інших містах України відбудеться за підтримки Європейського інвестиційного банку в рамках реалізації проєкту «Міський громадський транспорт України».

Фото - pixabay.com

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За його повідомленням, для оновлення громадського транспорту Києва планують придбати 17 трамваїв, 112 автобусів і кабін фунікулеру.

До того ж в рамках проєкту вже підписані контракти на закупівлю нових сучасних низькопідлогових тролейбусів: 29 – для Луцька, 49 – для Харкова та 19 – для Сум.

Реалізація проєкту «Міський громадський транспорт України» зокрема передбачає закупівлю 100 автобусів та 10 трамваїв у Львові, придбання 35 вагонів метро для Харківського метрополітену, закупівлю 40 тролейбусів у Чернігові, придбання дуобусів в Івано-Франківську, закупівлю 20 електробусів та 26 автобусів у Запоріжжі, закупівлю 15 автобусів для Тернополя, покращення інфраструктури громадського транспорту Миколаєва, придбання 14 трамваїв для Одеси.

Ілюстрація - Міністерство інфраструктури

На реалізацію проєкту спрямували близько 400 млн євро, з них 200 млн – кредитні кошти ЄІБ.

За словами Владислава Криклія, після реалізації цього проєкту почне реалізовуватись другий проєкт «Міський громадський транспорт України ІІ».

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв, що у Києві поки не запроваджують е-квиток.