Новини
Здоров'я
Київ

У Києві ковідних хворих будуть приймати в пологових будинках і в дитячих лікарнях


Також в протитуберкульозному диспансері ремонтують систему подачі кисню.

Фото з Фейсбук сторінки Віталія Кличка

Очільник столиці Віталій Кличко наголосив, що деякі комунальні медзаклади, які приймають хворих на коронавірус киян, вже заповнені. Деякі навіть більше, ніж на 100%.

Кличко розповів, що в міській лікарні №3 лікарі працюють на 110% від потужності.

«Ситуація в столиці – дуже складна. У місті є підготовлені вільні місця в пологових будинках і в дитячих лікарнях. А більшість інших медзакладів, що приймають хворих на коронавірус,- заповнені».

Фото з Фейсбук сторінки Віталія Кличка

Міський голова підкреслив, що місто продовжує шукати можливості і готувати додаткові ліжка. Приймати пацієнтів з COVID-19 готуються, зокрема, в протитуберкульозному диспансері. Там сьогодні ремонтують систему подачі кисню. Облаштовують ліжка. І вже набирають фахівців, які лікуватимуть хворих на коронавірус.

А міський госпіталь ветеранів війни сьогодні приймає пацієнтів інших профілів – зокрема, терапевтичного та неврологічного, яких наразі не можуть приймати інші медзаклади, де звільнили чи звільняють ліжка, щоб лікувати хворих на коронавірус.

Як повідомляв «Погляд»,10 032 українців одужали від коронавірусу минулої доби.

«Погляд» розповідав, що у Києві 1886 підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.