Новини
Надзвичайні новини
Пожежі
Київ

У Києві чоловік підпалив квартиру, бо боровся із злими духами


Чоловік декілька днів не спав, перебуваючи в запої.

Подія трапилася в Києві за адресою вулиця Курнатовського, 5. Горів балкон квартири на третьому поверсі п'ятиповерхового будинку.

Коли приїхали рятувальники, то з балкона йшов дим. Пожежники розкрили двері і з'ясували, що на балконі горить сміття. Полум'я вдалося оперативно загасити і не дати вогню поширитися.

Весь цей час в квартирі був чоловік зі своєю матір'ю. Ніхто з них не постраждав. Чоловік перебував у стані алкогольного сп'яніння і стверджував, що квартиру підпалили злі духи. Після цього співробітники екстрених служб роз'їхалися.

Через 40 хвилин в поліцію звернулися мешканці будинку за адресою вулиця Курнатовського, 5, які заявили, що по парадному бігає чоловік з ножем і знаходиться в неадекватному стані. Виявилося, що це той самий чоловік. Він бігав по парадному з ножем і стверджував, що бореться зі злими духами, які і підпалили його квартиру.

В результаті з'ясувалося, що квартиру підпалив сам господар. Він уже кілька днів перебуває в запої і весь цей час не спить. Його стан здоров'я збентежило лікарів. Чоловіка, з попереднім діагнозом - біла гарячка, госпіталізували в лікарню.

За інформацією: "Информатор"