Новини
Україна
Київ

У квітні в Києві відкриють парк "Муромець"

Проте відвідувачам нагадали про сувору заборонену відвідувати ліси.

У квітні в Києві відкриють парк

Цього весняно-літнього сезону в Києві відкриють для відвідувачів парк "Муромець" на Трухановому острові. Про це повідомила міська адміністрація.

Парк у Деснянському районі міста планують відкрити з квітня, зокрема для проведення спортивних тренувань, велопрогулянок та інших активних заходів.

Проте киянам та гостям міста нагадали, що в Києві на період дії воєнного стану суворо заборонено відвідувати ліси, а також заїжджати туди на будь-якому транспорті. Адже частина лісових територій була зоною бойових дій і там досі можуть залишатись вибухонебезпечні предмети. Крім того нагадали про заборону здійснювати фото- та відеозйомку переміщень військової техніки та її розміщення.

Парк "Муромець" – парк в Деснянському районі Києва, розташований між двома спальними районами міста Оболонню і Троєщиною на Трухановому острові та на острові Муромець.

Парк закладений в 1972 році в урочищі Чорторий під назвою парк Дружби Народів.

22 лютого 2018 року парк отримав сучасну назву, тотожну назві острова, на якому він розміщений. У серпні 2018 року в парку було встановлено пам'ятник богатирю часів Київської Русі Іллі Муромцю.

Сьогодні парк ділиться на декілька зон, серед яких:

  • меморіальна (круглий партерний сад з 15 секторами);

  • дитяча;

  • водно-спортивна;

  • пляжі.

Нагадаємо, також повідомлялося, що в улюбленому парку на Макарівщині до нового сезону мають розквітнути три мільйони тюльпанів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.