Новини
Київщина-суспільство

У Крюківщині борються зі стихійним сміттезвалищем


Працівники комунального підприємства Крюківщини повсякчас прибирають сміття, яке деякі жителі безцеремонно викидають посеред вулиць чи в парку, перетворюючи село на звалище.

Про це розповів сільський голова Андрій Кріпак на сторінці у Facebook.

"Постійно відбувається реновація і реконструкція різних ділянок господарської частини села. Але коли я здійснюю поїздки по селу, щоб оглянути, як і чим живе наша Крюківщина, то не перестаю дивуватися відношенню деяких мешканців до свого ж рідного села… Де вони знаходять у собі стільки нахабства, щоб перетворювати окремі місця спільного користування на звалища? Така поведінка є недопустимою! Я переконаний, що такі дії викликають шквал негативних емоцій у всіх порядних мешканців", – написав він. 

Також він закликав громаду бути цивілізованою та організовувати збір сміття, а мешканцям, керівникам ОСББ - визначитись із підрядниками, які будуть надавати відповідні послуги з його вивезення.

"Невідкладно прошу поліцію особливо прискіпливо ставитись до таких порушень, а ГФ «Департамент Охорони Крюківщини» – ретельніше слідкувати за порядком. Покарання за таку «діяльність» буде обов’язковою! Прошу мешканців максимально оперативно повідомляти про випадки таких неподобств ГФ «Департамент охорони Крюківщини» за телефоном +380459853993", – наголосив Кріпак.

Фото: Андрій Кріпак