#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Коцюбинське
Суспільство
Пригоди
Кримінальні новини
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

У Коцюбинському двоє дівчат били неповнолітню, а третя – знімала це на мобілку

14.04.2020 Погляд

Моніторячи Інтернет, працівники Ірпінського відділу поліції виявили відео. На ньому 2 дівчат б’ють свою ровесницю посеред лісу. Цю подію правоохоронці зареєстрували до Єдиного обліку, провели перевірку та встановили усіх учасників інциденту.

Так, ювенальні поліцейські разом з дільничним офіцером поліції встановили особу потерпілої дівчинки. Це 17-річна жителька Коцюбинського, яка навчається у коледжі.

За її словами, того дня неподалік місця проживання вона зустрілася зі своїм товаришем. Це побачили 3 дівчат-однолітків, з якими студентка не підтримує дружніх стосунків.

Вони попросили свою колишню подругу відійти подалі у ліс, де 2 з них накинулися на неї з кулаками, викрикували нецензурну лайку, вимагали, щоб дівчина залишила хлопця, якого, мовляв, не «варта».

Після цього їй пригрозили фізичною розправою, якщо розповість комусь про це. Третя дівчина ввесь процес «розбірок» знімала на мобільний телефон.

Правоохоронці порекомендували матері потерпілої звернутися з донькою до лікарні. Зараз стан здоров’я неповнолітньої задовільний, вона перебуває вдома.

З’ясувалося, що конфлікт між дівчатами стався вперше, до цього інших протиправних діянь відносно дівчини згадані особи не вчиняли.

Правова кваліфікація події буде надана після проведення детальної перевірки та з’ясування усіх обставин.

Джерело: Ірпінський відділ поліції