Новини
Коцюбинське

У колонії в Коцюбинському порушують права засуджених


Прокуратурою області виявлено порушення прав засуджених в Ірпінському виправному центрі № 132, що знаходиться в Коцюбинському.

Прокуратурою області за результатами перевірки в державній установі «Ірпінський виправний центр (№ 132)» виявлено численні порушення вимог кримінально-виконавчого законодавства та прав засуджених.

Зокрема констатовано, що соціально-виховна робота є незадовільною. Виявлено випадки безпідставного притягнення засуджених до дисциплінарної відповідальності за відсутності в їх діях порушень режимних вимог.

Крім того, адміністрація установи обмежується профілактичними бесідами із засудженими замість притягнення їх до дисциплінарної відповідальності за вчинення порушень встановленого порядку відбування покарання з метою сприяння у заміні їм в подальшому невідбутої частини покарання на більш м’яке.

Мають місце порушення прав засуджених при їх залученні до оплачуваних робіт щодо не ознайомлення із нарахованою заробітною платою та не оформлення з ними трудових договорів.

Для усунення цих порушень прокуратурою області начальнику Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції внесено вказівку, на виконання якої скасовано 2 незаконних стягнення засудженим та до дисциплінарної відповідальності притягнуто 2 посадових осіб виправного центру.

Джерело: прес-служба прокуратури Київської області