Новини
Культура
Технології
Київ

У Києві запрацював туристично-культурний хаб

Там можна дізнатися про всі столичні туристичні локації та віртуально відвідати їх.

У Києві запрацював туристично-культурний хаб - зображення

У Києві запрацював туристичний хаб із 3D-турами, там є інформація про актуальні події в місті, туристично-інформаційні центри, карта метро. Також там можна дізнатися про всі туристичні локації в столиці та віртуально відвідати їх.

Проєкт створили, аби покращити якість послуг у Києві та оперативно оприлюднювати інформацію про актуальні події. Зокрема, події на порталі в необмеженій кількості може додавати кожен охочий, з’являтимуться вони після перевірки на відповідність тематиці порталу та коректність всіх даних.

Також кияни та гості міста тепер можуть відвідати цікаві місцини столиці, на виходячи з дому. На порталі вже розмістили 3D-тури Київським зоопарком, станцією метрополітену «Золоті Ворота», печерами Києво-Печерської лаври та Пейзажною алеєю, а також онлайн можна побувати в замку Річарда Левове серце та мерії, тощо.

Нагадаємо, в листопаді також з'явився сайт для віртуальних мандрівок Чорнобилем.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.