Новини
Чорнобиль
Екологія

В Україні з'явився сайт для віртуальних мандрівок Чорнобилем


Платформа з онлайн-екскурсіями стане продовженням мультимедійної виставки, відкритої до 35-річчя Чорнобильської катастрофи на ВДНГ.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів.

В Україні запустили сайт chornobyljourney.org – освітньо-комунікаційну платформу для віртуальних мандрівок Чорнобилем. Там можна побачити з висоти пташиного польоту теперішній стан Чорнобиля, Прип'яті, радіолокаційну станцію «Дуга» та покинуті села Полісся. А ще ознайомитися з розсекреченими документами та науковими дослідженнями, що стосуються причин катастрофи.

Крім того усі охочі можуть поділитися історією про Чорнобиль чи баченням його майбутнього, а також разом із фахівцями розвіяти головні міфи про зону відчуження.

Зазначається, що над проєктом працювала команда з понад двохсот фахівців, зокрема історики та радіологи.

Нагадаємо, нещодавно шведи презентували сучасні технології для моніторингу ізотопів ксенону на ЧАЕС. А нещодавно стало відомо, що у Чорнобильському заповіднику живе щонайменше 20 рисей.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.