Пригоди
Київ

У Києві за один день "змінували" 10 ТРЦ

07.01.2022
Через повідомлення про вибухові пристрої, нібито закладені у різних торговельних центрах, сотні людей довелося евакуювати, а десятки правоохоронців обшукують приміщення.

У Києві за один день
Фото: pixabay

Як повідомляє РБК-Україна, у Києві правоохоронці повідомили про перевірку десяти торгово-розважальних центрів. Повідомлення про їх мінування надійшло до кол-центру СБУ.

"Надійшло повідомлення, що заміновано близько 10 ТРЦ та залізничний вокзал. Вокзал вже перевірили, було евакуйовано близько 650 осіб. А по ТРЦ на даний час інформації поки немає, їх ще перевіряють", – повідомили правоохоронці.

Хоч у поліції не назвали ТРЦ, які нібито замінували сьогодні, в соцмережах, зокрема, повідомляли про евакуацію людей із торгового центру "Район".

Нагадаємо, раніше у столиці начебто замінували всі лікарні міста. А нещодавно телефонний терорист навіть "замінував" Офіс президента.

А на початку грудня в Миронівці затримали псевдотерориста, який погрожував підірвати електричку.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.