Анонси
Культура

У Києві відкриють виставку фотографій воїна та поета Максима "Далі" Кривцова

Побачити експозиції можна буде впродовж весни.

У Києві відкриють виставку фотографій воїна та поета Максима
Максим Кривцов влітку 2020 року Фото: wikipedia

5 березня, у приміщенні Національного музею літератури України відкриється експозиція фоторобіт полеглого на війні бійця та поета Максима "Далі" Кривцова. Того ж дня відбудеться і презентація останньої його книжки "Вірші з бійниці".

Про це йдеться в анонсі заходу.

"Він обрав бути Воїном, зберігши в собі митця. Виставка саме й покликана познайомити всіх із обома цими проявами особистості „Далі“. Його фотороботи, як і поезія — це не буквальна ілюстрація війни, а радше її відчування в людях та речах навколо. І такий ефект, здається, виникає від органічного поєднання Воїна і Поета в одній людині", —

йдеться в анонсі.

Експозиція буде доступна для огляду протягом усієї весни 2024 року.

Коли: 5 березня о 16:00

Де: вулиця Богдана Хмельницького, 11 (метро "Театральна").

Нагадаємо, 22 січня 2024 року у столичному культурному просторі Squat 17b відкрилася виставка "Далі: Я поверну собі своє життя". Цей проєкт присвячений пам’яті поета й військового Максима Кривцова. Офіційне відкриття приурочене до Дня його народження. 22 січня Максиму мало б виповнитися 34 роки.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.