Ірпінь
Культура
Київ

У Києві відкрили виставку художника з Ірпеня

Експозиція творів заслуженого художника України, співзасновника пленеру "Намальований Ірпінь" Костянтина Могилевського проходитиме до 13 грудня.

У Києві відкрили виставку художника з Ірпеня - зображення
Фото: Facebook

Про це повідомила у Facebook керівниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк.

Виставка "Сповідь... Правда часу в образах..." Констянтина Могилевського включає  70 робіт художника. Вона проходить у Центральному будинку художника в Києві.

"Кожен твір – це сповідь автора, зображення реалістичності не буквальні, в них є власне відношення художника до подій. Тож виставка – зустріч із внутрішнім світом Костянтина Могилевського", – відзначається на сторінці експозиції.

Митець творив в неореалістичному стилі, міксуючи натуралістичність і інтелектуальність, через що фахівці називали його роботи складним і розумним світом. 

Відвідати "Сповідь... Правда часу в образах..." Констянтина Могилевського можна буде до 13 грудня 2021 року включно.

Музей історії Богуславщини в Обухівському районі приєднався до масштабного культурно-мистецького проєкту "Шлях", присвяченого культурі кримських татар.


Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «
Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.