Новини
Україна
Екологія
Київ

У Києві третій день поспіль фіксуються температурні рекорди

Погода в столиці є аномальною для цієї пори року й відповідає погоді початку квітня.

У Києві третій день поспіль фіксуються температурні рекорди - зображення

У Києві третій день поспіль фіксуються температурні рекорди. За даними ЦГО ім. Б. Срезневського, 3 січня в Києві вперше за 143 роки спостережень середньодобова температура повітря склала +6,8°С, що на 2,5°С вище рекордного значення температури для цього дня 2022 року. Таким чином, кліматична норма перевищена на 9,8°С, що відповідає погоді початку квітня.

Зокрема, зазначається, що максимальна температура у столиці піднялась до +10,7°С, таким чином перевищивши попередній рекорд для цього дня 2022 року на 2,5°С.

При цьому мінімальна температура повітря у Києві цього дня не опускалась нижче 3,9°С. Попереднє рекордне значення було відмічено у 2015 році і дорівнювало 2,3°С.

Варто також додати, що цьогорічне 2 січня в Києві також стало найтеплішим за останні 143 роки. Середньодобова температура повітря цього дня склала +9,4°С, що на 3,9°С вище рекордного значення температури для цього дня 2007 року.

Як писали раніше, 1 січня у Києві вперше за 143 роки спостережень середньодобова температура повітря склала +10,3°С. Загалом в перший день 2023-го року в Україні було встановлено 64 метеорологічні рекорди.

Нагадаємо, цьогоріч зима на Київщину прийшла на два тижні раніше кліматичної норми. За даними відділу кліматології ЦГО, стійкий перехід середньодобової температури повітря через 0°С в бік зниження відбувся у Києві 17 листопада, що свідчить про початок метеорологічної зими у столиці.

Як повідомляв "Погляд", у ніч із 17 на 18 листопада на Київщині випав перший сніг. Тож у містечка пристоличного регіону прийшла "зима".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.