Новини
Україна
Новини Київської області
Екологія

Цьогоріч зима на Київщину прийшла на два тижні раніше

Похолодало не "за графіком".

Цьогоріч зима на Київщину прийшла на два тижні раніше - зображення

Цьогоріч зима на Київщину прийшла на два тижні раніше. Про це повідомили в Центральній геофізичній обсерваторії імені Бориса Срезневського.

"За даними відділу кліматології ЦГО, стійкий перехід середньодобової температури повітря через 0°С в бік зниження відбувся у Києві 17 листопада, що свідчить про початок метеорологічної зими у столиці. Зима прийшла майже на два  тижні раніше кліматичної норми", –

ЦГО ім. Б. Срезневського

Зазначається, що 17 листопада середньодобова температура повітря на метеостанції обсерваторії становила -0,9 °С і за прогнозами Українського гідрометцентру від’ємні значення середньодобової температури повітря будуть утримуватись і надалі.

Як повідомляв "Погляд", у ніч із 17 на 18 листопада на Київщині випав перший сніг. Тож у містечка пристоличного регіону прийшла "зима".

До слова, найраніше до Києва зима завітала 20 жовтня у 1920 році та 31 жовтня у 1988 році, а найпізніше – 29 грудня у 2015 році. Натомість метеорологічна зима у 2019-2020 роках так і не настала.

Нагадаємо, осінь цьогоріч також прийшла раніше, ніж її чекали. 2 вересня до Києва завітала метеорологічна осінь, яка розпочалась на два тижні раніше за кліматичну норму. Таким чином, цьогоріч метеорологічне літо у столиці завершилось раніше кліматичної норми.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.