Новини
Україна
Екологія
Київ

У Києві доглядатимуть за деревами за європейськими стандартами

Згодом ці стандарти зможуть впровадити й в інших громадах України.

У Києві доглядатимуть за деревами за європейськими стандартами - зображення

У Києві розпочали роботу над створенням офіційної української версії європейських стандартів догляду за деревами, яка була розроблена провідними фахівцями з 11 країн ЄС. Тож, ймовірно, вже скоро в столиці зможуть впровадити дані стандарти на рівні міста, повідомляють у КМДА.

"На сьогодні ми маємо домовленість із Асоціацією міст України про роботу над українською версією стандартів. Фахову підтримку при цьому забезпечить робоча група, яку організовує Управління екології та природних ресурсів КМДА спільно з КО "Київзеленбуд". Наступним кроком стане впровадження стандартів на рівні столиці. Окрім того, Асоціація міст України забезпечить можливість використання цих стандартів і в інших громадах України", –

начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Возний

Європейський проєкт Technical Standards in Tree Work, робота над яким тривала протягом трьох років, був створений за підтримки ЄС і спрямований на розробку європейських технічних стандартів щодо посадки, обрізки, та догляду за деревами. Варто зазначити, що участь у розробці цих стандартів взяли 12 організацій із 11 країн Європи, тож вони відображають найкращі європейські практики роботи з деревами.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що створено онлайн-мапу дерев центра Києва.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.