Новини
Довкілля
Україна-суспільство
Київ

Мапа дерев Києва

Декілька років та десятки людей, які обережно загортали кожне дерево в геодані, і тепер ми маємо онлайн-мапу дерев центра Києва. Мапу зробив Дмитро Кононенко.

Мапа дерев Києва - зображення

Зібрали всі 30 000 дерев на вулицях центру Києва, а Дмитро Кононенко опублікував їх на одній онлайн-мапі. За той час, що ми мапили місто, багато дерев могло зникнути, але б’ємося об заклад, що ця мапа найточніша та найдоступніша. Тепер всі охочі можуть позумитись та розгледіти найзеленіші вулиці та найпустіші площі.

За чотири роки студенти наших курсів урбан планування, курсів урбан дизайну в Projector та Агенти змін обійшли 1700 гектарів центральної частини Києва та замапили кожне дерево.

Це перший крок, щоб зберегти дерева, яких з кожним роком в столиці стає все менше: деякі падають під час грози, на якісь наїжджають автівки, але звісно більшість просто не виживають без догляду.

Дякуємо всім, хто в спеку і холод збирали ці дані, ваші імена назавжди вписані в атрибути геоданих та наші сердця)

Онлайн-мапа дерев Києва за посиланням.


Раніше ми розповідали, що у Нацмузеї історії України відкрили виставка "Світи Григорія Сковороди".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.