Новини
Васильків
Суспільство

У Калинівці на Васильківщині збудують дитячий садок


У смт Калинівка Васильківського району з’явиться ще один дошкільний заклад освіти – ДНЗ «Калинка». Наразі у селищі є два садочки (ДНЗ «Весняночка» та при Калинівському НВК №1), а новий заклад буде добудовано до ЗОШ №2.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила Калинівська селищна голова Юлія Олексенко: «Сьогодні дитячий садок повинен бути в кожному селі чи селищі і не один. У нашому селищі два такі дошкільні виховні заклади. Але у зв'язку з тим, що скоро станемо громадою з навколишніми селами, ми повинні дбати й про жителів цих населених пунктів».

В інтерв’ю «Погляду» Юлія Олексенко зазначила, що поки що роботи планується виконувати за кошти селищної ради, однак, можливо, у майбутньому фінансування буде також здійнюватись з обласного бюджету.

Загальна вартість будівництва ще не визначена, оскільки проєкт нового садочку перебуває нині на завершальному етапі розробки. Після його затвердження розпочнеться тендерна процедура закупівлі на виконання таких робіт. Це буде двоповерховий виховний заклад, де передбачено всі необхідні кімнати: спальні, ігрові, санвузли, актова зала, буфет, службові приміщення тощо.

За словами Юлії Олексенко, новий заклад дошкільної освіти буде розрахований передусім на дітей, які проживають неподалік Калинівської школи №2, а також дітей із Данилівки, зокрема, військового містечка.

До того ж новий садочок розвантажить уже існуючий ДНЗ «Весняночка», відвідувати який зможуть більше дітей із сіл Багрин та Діброва.

Варто зауважити, що після утворення Калинівської ОТГ до неї входитимуть такі сільські раді: Калинівська, Діброваська, Порадівська, Великосолтанівка, Малосолтанівська, Плесецька, Данилівська, Варовицька.

Фото - Юлія Олексенко

Раніше ми інформували, що освітній департамент Києва розробив інструкцію дій школи або дитсадка, якщо в дитини виявили ознаки респіраторного захворювання.