#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Спорт

У Кагарлику стартував чемпіонат з крикету

05.07.2019 Руслан Семенець 0

"Щороку, інколи по кілька разів на рік ми повертаємося до теми крикету (не плутати з крокетом!) – командної спортивної гри з м’ячем та битою, що є поширеною в Пакистані, Індії, Шрі Ланці, Автралії, Новій Зеландії та інших країнах. Чимало громадян цих країн перебуває в Україні на навчанні, багато займається бізнесом, і за традицією вони з’їжджаються з усіх куточків саме в Кагарлик, де є чудовий стадіон для крикету, щоб позмагатися в командах. Тож не випадково вважають вони Кагарлик столицею крикету, приїжджаючи сюди з Києва, Львова, Харкова, Житомира і багатьох інших міст. Специфіка гри така, що триває вона з перервами кілька днів, тож іноземні гості перебувають у нашому місті доволі тривалий час, даючи прибуток торговим точкам. А могли б давати заробіток і власникам готелів, тільки ця інфраструктура в Кагарлику, на жаль, малорозвинена. Тож, шановні інвестори, будуйте готелі в столиці крикету!", - пише на сайті Кагарлицької міськради Микола Семенюк.

До відома кагарличан і гостей міста: чемпіонат із крикету стартував 4 липня і триватиме ще три дні.

Кульмінаційний і завершальний його момент буде в неділю 7 липня. Завітайте на стадіон для крикету в ці дні: видовище доволі цікаве. Можливо, хтось із вас долучиться до кагарлицької команди (а така справді є і виступає доволі успішно!).

Стадіон для крикету розташований у районі вулиці Будівельників на новому масиві в північно-західній частині Кагарлика.

Фото з сайту Кагарлицької міської ради