У Гостомелі відома українська письменниця презентує свої книжки
![У Гостомелі відома українська письменниця презентує свої книжки У Гостомелі відома українська письменниця презентує свої книжки - зображення](/storage/resized/lg/news/985b4934-36f8-4bbc-b9f2-b12c844aaabf/31_book.jpg)
Сьогодні, 31 січня в Гостомелі відбудеться зустріч із відомою українською письменницей. Авторка дитячих казок у віршах Ганна Буяджи презентує свої книжки о 15:15 в місцевій бібліотеці, повідомляють в Telegram-каналі Гостомельської селищної військової адміінстрації.
"Це зустріч для читачів, які все ще вірять у дива, і знають або хочуть детальніше познайомитися з казками такими як: Маленький Мук, Новорічні пригоди Морозенка, Микитась Боровичок та історії про дивовижну дівчинку Світанку, яка уміла слухати і розуміти серцем", –
пресслужба Гостомельської селищної військової адміінстрації
Хто така Ганна Буяджи?
![У Гостомелі відома українська письменниця презентує свої книжки У Гостомелі відома українська письменниця презентує свої книжки - зображення](/storage/resized/md/news/985b4934-36f8-4bbc-b9f2-b12c844aaabf/31_avtor.jpg)
Юрист за фахом і дитяча письменниця за покликанням, у 25 років Ганна Буяджи почала займатися творчою діяльністю. Зокрема, вона є автором віршованих книг для дітей "Маленький Мук" (2016), "Новорічні пригоди Морозенка" (2017), "Микитась Боровичок" (2017) та "Таємний орден великого Ската" (2020).
Разом із Українським радіо створила аудіо-книжки на власні казки: "Маленький Мук" та "Новорічні пригоди Морозенка", зокрема, озвучувала текст від імені автора.
Нагадаємо, днями пішов із життя Дмитро Павличко.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.