Новини
Гостомель
Суспільство
Київщина-суспільство

У Гостомелі колишній готель перетворили на сучасний освітній хаб

Там мають змогу навчатися діти та проживати освітяни.

У Гостомелі колишній готель перетворили на сучасний освітній хаб - зображення

У Гостомелі колишній готель перетворили на сучасний освітній хаб, в якому можуть вчитися діти та проживати освітяни. Про унікальний проєкт розповіли в виданні Вечірній Київ.

"Це унікальний приклад, коли власники готельно-ресторанного комплексу, що на в’їзді до Гостомелю, переоблаштували два поверхи приміщення для більш актуальних проблем ‒ проблем війни.

З кімнат на першому поверсі, де раніше були зали ресторану, зробили класи для учнів та для позашкільних занять. На кшталт образотворчого мистецтва чи репетиторства. А на другому поверсі, де розташовувалися готельні номери, вже кілька місяців тимчасово живуть освітяни з Гостомеля, в яких частково або повністю розбомблені будинки", ‒

Вечірній Київ

Його називають Гостомельський житловий і освітній хаб HubLifeUA. І наразі тут постійно проживають шість родин, 16 людей, із яких пʼять їхні діти.

А з 30 січня в освітньому хабі навчаються 80 учнів з 1 по 11 класи з ліцею №3 Гостомельської селищної ради. До слова, концепцію освітнього та житлового простору власники погодили із відділом освіти Гостомельської селищної ради.

У Гостомелі колишній готель перетворили на сучасний освітній хаб - зображення

Проте й на цьому організатори HubLifeUA зупинятися не збираються, планують також облаштувати комп’ютерний клас і вже розгорнули освітній хаб для позашкільних потреб.

Нагадаємо, також у Гостемельській громаді функціонує жіночий клуб підтримки.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.