Новини

У Гатному знайшли загиблого солдата


Союз пошукових загонів знайшов у с. Гатне Києво-Святошинського району полеглого воїна у II Світовій війні.

Про знахідку повідомив місцевий любитель монет.

"І знову через любителів монеток, які вже винесли все, що було на увазі і бродять просто де завгодно. На цей раз місцевий житель околиці Гатне, на полях, навколо яких ми працювали багато років, і підняли сотні солдатів. І несподівано для себе натрапив на верхового бійця, якого спочатку частково виколупав, а потім частково закопав назад",– зазначають в організації

Тож, по прибуттю пошуковий загін відкопав рештки солдата.

"Скільки таких солдатів пішло під фундаменти або вирушило на смітник - можна тільки гадати. Висота у Гатному, забудована ще років десять тому. При будівництві "Мегамаркета" по Одеській трасі і житлового комплексу за ним, де під асфальт закатали цілу траншею, зі скандалом не пустивши нас на будмайданчик", – наголошують пошуковці.

Союз пошукових загонів України створено в Києві в 4 січня 2016 року. Кістяк організації сформований з людей, що займаються польовою пошуковою роботою протягом багатьох років. Їх робота зосереджена на території Києва, Київської, Житомирської та Чернігівської областей. На сьогоднішній день в організації працює 5 загонів, які кожного року знаходять від десятки до сотні загиблих воїнів Червоної армії.