Новини
Біла Церква

У Фурсах на Білоцерківщині збудують нову амбулаторію


Інформація стосовно цього розміщена в тендерному оголошенні на сайті Prozorro.

Фурсівська сільрада оголосила тендерні торги на будівництво сільської амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Першотравнева, 1-А. Переможцем тендеру стало ПП «Ялик». Вартість будівництво амбулаторії складе 8,67 млн гривень.

На підставі тендеру Фурсівська сільська рада з ПП «Ялик» уклали договір на будівництво нової амбулаторії. Згідно нього, до кінця поточного року підрядник повинен виконати земляні та загальнобудівельні роботи, облаштувати в приміщенні системи опалення, вентиляції, кондиціонування, каналізації, водопостачання, заземлення, електрообладнання та електроосвітлення, пожежної та охоронної сигналізації, комп'ютерних та телефонних мереж.

До переліку робіт увійде облаштування тротуарів та озеленення прилеглої території. Крім цього підряднику повинен встановити в установі медичне обладнання та меблі.

Будівля амбулаторії буде одноповерховою, загальна площа земельної ділянки - 0,39 га, загальна площа будівлі - 330 кв. м. Гарантійний термін експлуатації об'єкта будівництва повинен скласти 10 років з дня прийняття його замовником.