Новини
Фастів

У Фастові землю колишнього військового містечка планують отримати у власність міста

25.11.2019 Александр Чернышенко 0

Територія колишнього військового містечка, а це земельна ділянка у центрі Фастова розміром близько 22 гектарів, зовсім скоро може перейти до комунальної власності громади Фастова.

Про це поінформував на апаратній нараді начальник відділу містобудування і архітектури Віталій Бромірський у Фастівській міській раді, як повідомили у Фастівській міській раді.

Цьому передувала кропітка довготривала робота протягом 4-х останніх років.

Зараз земельна ділянка, на якій планується втілення містобудівних програм у Фастові, належить до категорії земель Міністерства оборони України, а майно, відповідно до постанови Кабміну, передано до Служби зовнішньої розвідки.

Так зараз виклядає територія покинутого військового містечка у Фастові:

За результатами спільної наради керівництва Фастова з представниками Служби зовнішньої розвідки України щодо питання визначення подальшої долі колишнього військового містечка було вирішено найближчим часом передати громаді міста землі з державної власності до комунальної власності міста.

Натомість Служба зовнішньої розвідки просить допомоги у забезпеченні житлом військовослужбовців. Тому зараз готується проект договору про співпрацю між Фастівською міськрадою та Службою зовнішньої розвідки.

Фото - maxiwell83.livejournal.com.