Новини
Анонси
Фастів
Культура
Події

У Фастові відзначать День молоді (анонс)


Про відзначення у місті майбутнього свята розповіла на апаратній нараді начальник управління культури, молоді та туризму Ірина Безкровна.

За її словами, за рішенням оргкомітету у Фастові свято відзначатимуть не у неділю, а у суботу, 29 червня, щоб молодь встигла підготуватися до вступних іспитів.

29 червня у фастівському парку імені Гагаріна о 17.00 почнуть працювати локації: майстер-класи на повітряних полотнах, на пілоні, розпису кавою, виставка творчих студій Юлії Циганенко та майстер-класи з образотворчого мистецтва, локації проекту «Читаймо українською» та започаткування буккросингу у місті, локація молодіжного екологічного руху «Zero Waste Fastiv» та майтер-клас із сортування сміття.

Також на святі працюватимуть аніматори,  робитиметься аквагрим для дітей та працюватиме ярмарок харчів та різноманітних виробів, на спортмайданчику проходитимуть змагання з волейболу та баскетболу.

О 18.00 відбудеться офіційна частина свята та відзначення міською владою найактивнішої молоді.

З 19.00 планується виступ гурту «Гараж бенд», потім відбудеться діджей-вечірка та закінчиться свято вогняним шоу. Завершиться свято в парку о 22.00-22.15.

В цей же день о 20.30 на міському спорткомплексі «Машинобудівник» відбудеться відкриття-презентація вуличного літнього кінотеатру «Free Sky». З 21.00 до 4.00 вуличний кінотеатр показуватиме українські короткометражні фільми кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 22».