Новини
Фастів
Автоновини

У Фастові розірвали договір з перевізником на 13-му маршруті: фіксувались системні порушення


Про це на апаратній нараді у місті розповіла Тетяна Кабанець, завідувач сектору торгівлі та транспорту, доповідаючи про дотримання умов договорів фастівськими перевізниками на міських маршрутах.

Зараз у Фастові налічується 18 маршрутів загального користування, на яких перевозять пасажирів 9 підприємців-перевізників.

Відповідно до рішення виконкому Фастівської міськради № 159 від 16.03.2018 року, у місті постійно проводяться позапланові перевірки дотримання міськими перевізниками умов договорів. За останні півроку були проведені 8 позапланових перевірок, складені 24 акти про порушення умов договору перевізниками. Ці акти поштою надсилаються перевізникам-порушникам з вимогою у 10-денний термін надати письмові пояснення та усунути виявлені порушення. Підставою для проведення позапланових перевірок є звернення фастівчан в усній чи письмовій формах.

У жовтні цього року виконком розірвав договір з перевізником на міському маршруті № 13 (Курган Слави – вул. Незалежності). Підставою для розірвання договору з перевізником в односторонньому порядку стало порушення перевізником умов цього договору, яке зафіксоване актом, і допущене протягом 365 днів з дати складання першого акту.

На уточнююче запитання кореспондента «Погляду» про яке саме порушення йшлося, Тетяна Кабанець відповіла, що на цьому маршруті перевізник системно порушував графік руху: рейси відбувались з порушенням графіку, або їх взагалі не було.

Нагадаємо, перевезення на міському маршруті № 13 здійснювало ТОВ «Фастів Авто Транс», директором якого є Дмитро Федун.

За словами Тетяни Кабанець, ще одним додатковим важелем впливу на перевізників у місті є облаштування на зупинках у місті інформаційних дошок з графіками руху автотранспорту. Зараз розглядається питання облаштування таких дошок поки що на кінцевих зупинках міських маршрутів до кінця цього року.