#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Фастів
Пригоди
Кримінальні новини

У Фастові «накрили» підпільний гральний заклад

10.01.2020 Александр Чернышенко 0

Діяльність забороненого бізнесу відновили в одному з приміщень колишнього грального закладу. Проте близько 2-ї години ночі поліцейський помітив людей, які туди заходили, і викликав слідчо-оперативну групу.

Про це повідомили у поліції Київщини.

Як раніше інформував «Погляд», уряд України заборонив діяльність гральних закладів на території України, а поліція Київщини припинила діяльність цього бізнесу і вилучили оргтехніку та обладнання.   

Однак за рішенням суду вилучені речові докази повернули власникам на відповідальне зберігання і підприємливі «бізнесмени» відновили свою діяльність.

У той час, коли працівники поліції зайшли до приміщення, присутні там особи виключили комп’ютери і підключили до електромережі побутову техніку – буцімто ніхто не грає. 

Поліцейські повторно вилучили у якості речових доказів гральне обладнання: 8 системних блоків, 8 моніторів та комплектуючі до комп’ютерів.  

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.

У поліції відзначають, що подібну ухвалу щодо повернення власнику раніше вилученої поліцейськими у якості речових доказів  комп’ютерної техніки та грального обладнання виніс Васильківський міськрайонний суд.