У Фастівці на Фастівщині місцеві мешканці врятували лебедя
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78542328_2535638609889250_6574119716284006400_o.jpg)
Молодий лебідь прийшов до людей за допомогою і не прогадав: його не з'їли, не вбили, а обігріли і нагодували.
Про це повідомив біолог Національного парку «Межигір’я» Сергій Григор’єв.
Сім'я лебедя полетіла, а він залишився сам. У лебедя деформоване крило і літати він, на жаль, ніколи вже не зможе. Проте є хороша новина - птах переїхав до Межигірського притулку для лебедів, на постійне місце проживання там, де за ним будуть доглядати.
Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про врятування з крижаного полону лебедя у Боровій на Фастівщині, якого теж доправили до Межигірського притулку.
Фото Сергія Григор'єва.