У Довженко - Центрі відкривається виставка Г.Р. Ґіґера, присвячена річниці фільму «Чужий»
30 травня «Виставка Г.Р. Ґіґера — 40 років фільму "Чужий" (1979) чекає на своїх відвідувачів. Захід відбудеться у столиці в Довженко-Центрі, що по вулиці Васильківській, 1.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/1499681783_chuzhoy-vlast-cheloveka.jpg)
Талановитий швейцарський художник, представник фантастичного реалізму - Г.Р. Ґіґер, працював з великою кількістю музикантів, створивши безліч обкладинок для альбомів культових та андеграундних рок-музикантів та груп.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/giger_vs.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/kartiny-Gigera_5.jpg)
Серед найбільш відомих: Emerson, Lake & Palmer — Brain Salad Surgery (1973), сольний альбом Деббі Харрі — Koo Koo (1981), які були включені журналом The Rolling Stone в список ста видатних обкладинок століття.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/hr-giger-dead-artist-who-designed-the-monster-for-alien-movie-dies-at-741-e1461677999774.jpg)
Захід складатиметься з кількох подій :
О 18:00 розпочнеться спеціальний музичний перформанс Ukrainian Improvisers Orchestra під керівництвом Dmytro Radzetskyi, натхненний Г.Р. Ґіґером.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/4431633383f99c88187d39ceccefa454.jpg)
О 19:00 відбудеться кураторська дискусія за участі Marco Witzig, Carole Glauser та Myroslava Hartmond. Кураторський колектив поговорить про спільну роботу над проектом, про революцію, яку зробив швейцарський митець своїм «оскароносним» сет-дизайном для відомого фільму, а також про внесок Ґіґера в культуру Швейцарії та світу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/92a5c8c0a20fee17_848xH.jpg)
Мова заходу: англійська з українським перекладом.
Вхід на всі події вільний за умови наявності вхідного квитка.
Години роботи 30-го травня: 12:00 - 21:00
Вхід 80 грн.
Пільговий квиток 50 грн. для студентів та пенсіонерів за наявності дійсного посвідчення.
Вхід для дітей до 16 років - тільки у супроводі дорослих, за ціною пільгового квитка.
Вхід вільний для співробітників музеїв, осіб з інвалідністю 1-2 групи, учасників бойових дій за наявності дійсного посвідчення.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61707210_2279487345472502_8169803266222194688_n.jpg)