Новини
Новини Київської області
Екологія
Вода

У Дніпрі побільшало риби на 7 тонн


На Оболоні очистили річку й випустили у водойму товстолоба, білого амура та коропа

У ці вихідні на Оболонському пляжі Києва кипіла робота, спрямована на  покращення екологічної ситуації Дніпра та Канівського водосховища. Було проведено акцію з очищення головної водної артерії країни і її берега. А потім відбулося зариблення. У Дніпро випустили  тонну товстолоба та по 100 кілограмів білого амура та коропа, які є природними біомеліораторами водойм. А наступного дня у цьому ж місці запущено  200 000 екземплярів рослиноїдних видів риби та коропа. Загальна  вага риби, випущеної у водойму за ці дні – майже 7 тонн.  

Вселення риби відбулося за кошти ГО «Підводне Братство» та інших небайдужих організацій і громадян.

«За процесом вселення зарибку здійснювали головні держінспектори Київського рибоохоронного патруля. Зарибок вирощено за рахунок державного бюджету в ДУ «Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді частикових риб». На заході були присутні представники громадської організації «Рибальський клуб «Флагман», Голова Держрибагентства Ярослав Бєлов, заступник начальника Київського рибоохоронного патруля Олег Баздуганов,, місцеві жителі, а також спеціально запрошені зіркові гості: всесвітній чемпіон з боксу – Василь Ломаченко», повідомляє Київський рибоохоронний патруль.

Також рибоохоронний патруль Київщини закликає громадян брати участь у збереженні рибних запасів, особливо в місцях їх вселення. І заклкають усіх, хто помітив порушення правил рибальства просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію»: (068) 642-80-26 або (099) 341-73-18.