Новини
Україна

У Дії з'явилися нові військові облігації - Макіївка й Бахчисарай

Сьогодні у Дії з’явилися дві нові військові облігації, названі на честь тимчасово окупованих українських міст Макіївка, що в Донецькій області, та Бахчисарай у Криму

У Дії з'явилися нові військові облігації - Макіївка й Бахчисарай - зображення
Фото - Мінцифра

Про це повідомляє віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Нові облігації передбачають такі ставки й дати виплати:

• Бахчисарай: ставка від 17%, дата виплати — 28.01.2026;

• Макіївка: ставка від 16%, дата виплати — 12.03.2025.

Михайло Федоров нагадав, що військові облігації — це цінні папери й дієвий спосіб підтримати українську економіку та армію.

"З вашою допомогою держава купує амуніцію для військових, платить їм і медикам зарплати. Долучайтеся до допомоги та перемоги. Купуючи облігації, ви не сплачуєте жодних комісій чи додаткових платежів, а тільки отримуєте гроші назад із відсотком. Це донат державі, який вам повертається", —

зауважив він.

За його даними, українці вже придбали через Дію понад 4 мільйони облігацій і заробили на цьому більш ніж 94 мільйони гривень.

Нагадаємо, із 3 жовтня 2022 року в застосунку "Дія" доступна нова послуга — купівля військових облігацій.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.