Новини
Україна
Україна-суспільство

У Дії запустили військові облігації

03.10.2022
Тепер кожен українець у будь-який час може підтримати економіку і наблизити перемогу.

У Дії запустили військові облігації - зображення

У Дії запустили військові облігації. Про це в понеділок, 3 жовтня, повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Військові облігації –

"Запустили військові облігації в Дії. Тепер кожен з вас може підтримати економіку і наблизити перемогу. Працюють вони дуже просто. Купуєте облігації в Дії, підтримуєте ЗСУ, а через певний час отримуєте свої кошти назад з відсотками. Це як депозит, який працює на перемогу", –

міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

До слова, кожна облігація має назву тимчасово окупованої території – Херсон, Мелітополь, Маріуполь та Крим. Вартість однієї облігації – від 900 грн. При цьому обмежень у кількості немає, тож можна придбати скільки завгодно і самим підтримати українських захисників. При цьому обрати термін облігації – на строк до 1,5 року. Саме через цей час можна буде отримати свої кошти назад, а разом з ними і відсотки. Виплати, за словами міністра, будуть надходити на картку єПідтримка.

Нагадаємо, влітку в Дії запустили автоматичну реєстрацію для ТОВ.

Також читайте в матеріалі "Погляду" про те, хто може скористатися новою послугою Дії "єВідрядження".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.