Головні новини
Суспільство

У "Дії" оновили послугу з компенсації за працевлаштування переселенців

Відтепер виплати можна отримати за три місяці роботи людини, а у випадку працевлаштування внутрішньо переміщеної особи з інвалідністю — за перші пів року.

У
Фото: Дія

У застосунку "Дія" додали ще одну функцію, яка стосується компенсації за працевлаштування переселенців. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Покращили послугу, і тепер виплати будуть не тільки за перший та другий місяці роботи людини, а й за третій. А якщо взяли на роботу ВПО з інвалідністю, то компенсація буде за перші пів року її роботи — раніше такої послуги не було", - розповів він.

Розмір компенсації — 8 тисяч гривень за місяць, це мінімальна зарплата. Виплата змінюватиметься в разі зміни мінімалки.

Заяву про компенсацію на порталі "Дія" може подати ФОП або юридична компанія за умови, що людину працевлаштували офіційно.

Нагадаємо, нещодавно в "Дії" з’явився новий сервіс, де можна подати заяву до міжнародного Реєстру збитків, дані якого стануть основою для майбутніх репарацій. На першому етапі через застосунок "Дія" громадяни можуть подати заяви про пошкодження або руйнування приватного будинку, квартири, дачного або садового будинку, житлового приміщення. Для подання заяви треба бути власником майна та мати Акт про обстеження від місцевої влади.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.