#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Довкілля
За кордоном

У Держлісагенстві порівняли вирубку деревини в Україні та Європі

09.11.2020 Бобрик Юлія 0

Здається, все не так і погано.

Фото: ІА «Погляд»

Державне агентство лісових ресурсів розробило інфографіку вирубки лісу в Україні та двох інших лісистих країн Європи. Фахівці порівняли площі лісових земель, загальний запас деревини, загальний щорічний приріст та обсяги заготівлі деревини.

Інфографіка Держлісагенства

Згідно з наведеними даними у інфографіці, в Україні 9,6 млн га земель вкрито лісом, таким чином лісистість становить 16%, з яких 45,9 є лісами з екологічними обмеженнями на лісоуправління. Натомість обсяг заготівлі деревини становлять 19,61 млн куб. м.

Для прикладу, у сусідній Польщі при площі 9,4 млн га земель вкритих лісом, обсяг заготівлі деревини складає 46,6 млн куб. м. А в Німеччині при площі 11,4 млн га – 95,17 млн куб. м.

Нагадаємо, в жовтні в Україні відбулася екологічна акція «1000 000 дерев за 24 години». Тоді останнє, мільйонне, дерево висадили у нацпарку «Голосіївський».