У Чорнобильському заповіднику відбулася акція "Допоможемо зимуючим птахам"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79759750_551971968693228_142869961092628480_o.jpg)
Працівники сектору еколого-просвітницької роботи Чорнобильського заповідника разом з дітками Іванківських та Красятицьких навчальних закладів провели щорічну природоохоронну акцію "Допоможемо зимуючим птахам".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79359897_551972088693216_6810029685599109120_o.jpg)
Не секрет, що далеко не всі пернаті відлітають у теплі краї. Ті, що залишаються, призвичаюються до холодів, але прогодуватись їм набагато складніше, аніж у весняно-літній період. Тому взимку небайдужі люди часто виготовляють для підгодівлі зимуючих птахів найрізноманітніші годівнички.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79097040_551972008693224_7067471627344150528_n.jpg)
От і цього разу хлопчики та дівчатка розвішували на гілках дерев саморобні підвісні конструкції – картонні фігурки, обсипані різними крупами та насінням, що тримається на липкій суміші меду, борошна і яєць. Дрібні птахи полюбляють такі ласощі. А дітки навчаються любити природу й піклуватись про пташок у скрутний для них період життя.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/79435787_551971848693240_3774925556219379712_o.jpg)