Новини
Чорнобиль
Екологія

У Чорнобилі готуються до прийому туристів


Незважаючи на карантин, у Чорнобильській зоні активно готуються до прийому туристів, адже рано чи пізно коронавірус відступить і все буде, як раніше. Тож нещодавно на річках Прип’ять та Уж встановили понтони-причали для любителів водного туризму.

Про це повідомляють у Чорнобильському радіаційно-екологічному біосферному заповіднику. Зокрема, у дописі зазначається: В умовах жорсткого карантину, з дотриманням всіх вимог безпеки, в заповіднику продовжуються роботи зі створення та облаштування об’єктів туристичної інфраструктури для водного туризму. Це передбачено відповідними заходами на виконання Указу Президента України від 10 липня 2019 року №512 /2019 «Про деякі питання розвитку територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Спеціальні понтони-причали, змайстровані співробітниками заповідника власними руками, незамінні для проведення екскурсій по водних артеріях, у тому числі по річках Прип’ять і Уж.

У Чорнобилі готуються до прийому туристів

Закріплені біля берега понтони також будуть використовуватись для здійснення охоронних та превентивних заходів на водних об'єктах Чорнобильського заповідника.