У Чорнобилі готуються до прийому туристів
Незважаючи на карантин, у Чорнобильській зоні активно готуються до прийому туристів, адже рано чи пізно коронавірус відступить і все буде, як раніше. Тож нещодавно на річках Прип’ять та Уж встановили понтони-причали для любителів водного туризму.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/92053132_636214423602315_2482814091513561088_n.jpg)
Про це повідомляють у Чорнобильському радіаційно-екологічному біосферному заповіднику. Зокрема, у дописі зазначається: В умовах жорсткого карантину, з дотриманням всіх вимог безпеки, в заповіднику продовжуються роботи зі створення та облаштування об’єктів туристичної інфраструктури для водного туризму. Це передбачено відповідними заходами на виконання Указу Президента України від 10 липня 2019 року №512 /2019 «Про деякі питання розвитку територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/91338295_636214270268997_4000052782504607744_n.jpg)
Спеціальні понтони-причали, змайстровані співробітниками заповідника власними руками, незамінні для проведення екскурсій по водних артеріях, у тому числі по річках Прип’ять і Уж.
![У Чорнобилі готуються до прийому туристів](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/91334863_636214103602347_7943202741600387072_n.jpg)
Закріплені біля берега понтони також будуть використовуватись для здійснення охоронних та превентивних заходів на водних об'єктах Чорнобильського заповідника.