Новини
Макарів

У Бишеві нещодавно відремонтована дорога знову зіпсована


Однією із головних причин невдалого ремонту називають недотримання учасниками дорожнього руху правил водіння, значне перевищення швидкості та допустимої ваги вантажів.

Фото: Facebook/Тетяна Семенова

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. голови Київської обласної ради Тетяна Семенова.

Ділянка автодороги Р-04 Київ – Звенигородка, яка проходить через село Бишів, що на Макарівщині, знову сильно пошкоджена, хоча не так давно її повністю відремонтували.

Фото: Facebook/Тетяна Семенова

«Тротуари всі в смолі, окремо, з однієї сторони дороги лежить дрібний щебінь, по інший бік дороги – розлита смола, в деяких місцях навіть видно, як попередньо проїхав автомобіль і «накрутив» собі цю смолу на шини, – йдеться в дописі в. о. голови Київської облради. – Причин такого невдалого ремонту багато, та одна, з якою я повністю погоджуюсь – це недотримання учасниками дорожнього руху правил водіння, значне перевищення швидкості, допустимої ваги вантажів».

Варто зазначити, що свого часу для того, аби відбудувати цей відрізок дороги, зробити тротуари з бровками, поставити світлофори, освітлення, сучасні переходити були залучені значні кошти та вартувало чималих зусиль. Тож залишається питання, чому дорогу в с. Бишів з невідомих причин було дуже сильно пошкоджено під виглядом якихось не зрозумілих ремонтних робіт, які там зовсім були не потрібні.

Фото: Facebook/Тетяна Семенова

«Сказати , що я шокована, нічого не сказати. Гарну, майже ідеальну дорогу, понівечили, таке враження, що хтось навмисне має бажання зруйнувати єдиний відрізок цієї траси, який не потребує ремонту. Чомусь організація, яка взяла на себе відповідальність за обслуговування дороги не бачить кричущого стану цієї ж дороги в Ясногородці, Осиково, Лишні. Наразі прийнято рішення призупинити всі роботи, і заходи з виправлення «ремонту» розпочати тільки після детального вивчення ситуації», – написала Тетяна Семенова в іншому своєму дописі.

Зіпсований відрізок дороги власним коштом має привести в порядок компанія, яка проводила ремонтні роботи. Впоратися обіцяють до 1 вересня цього року.

Нагадаємо, на дорогах побільшало ділянок, де вимірюють швидкість приладами TruCAM.

Також раніше «Погляд» повідомляв, що на в’їздах до Києва біля станцій метро облаштують перехоплюючі паркінги.