У Бучі виділили додаткові кошти на боротьбу з коронавірусом
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/IMG_20200408_085434_350.jpg)
Вчора, 7 квітня, відбулася позачергова сесія Бучанської міської ради на Київщині. На ній було виділено додаткові кошти на боротьбу з коронавірусом:
- 311 тисяч гривень - на фінансову підтримку персоналу екстреної допомоги (по 10 тисяч гривень одноразової матеріальної допомоги отримають 25 працівників екстреної медичної допомоги, які проживають на території Бучанської ОТГ, ще 5-ом працівникам такі ж суми заплановано виплатити після прийняття рішення Ворзельської селищної ради);
- 80 тисяч гривень виділено на виплати листоношам (по 5 тисяч гривень одноразової матеріальної допомоги отримають11 працівників Бучі, по 2 – Луб'янки і Гаврилівки, 1 – Блиставиці);
- 112 тисяч гривень спрямовано на виконання програми із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій (по 9 тисяч гривень одноразової матеріальної допомоги отримають 10 членів «Бучанської варти», які спільно з підрозділом поліції проводять щоденні патрулювання);
- 200 тисяч гривень додатково спрямовано коштів на Бучанський центр первинної медико-санітарної допомоги;
- 370 тисяч гривень – додатково на заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій;
- 550 тисяч гривень на дезінфекцію (санітарну обробку) місць загального перебування, придбання захисних костюмів;
- 700 тисяч гривень - на ремонт прибудинкової території інфекційного відділення Ірпінської центральної міської лікарні, розташованої у Бучі;
- 485 тисяч гривень виділено додатково на підтримку вторинної медичної ланки.