Новини
Україна
Буча
Технології

У Бучі відновив роботу центр Дія.Бізнес

Не дивлячись на окупацію та те, що центр зазнав значних руйнувань, він продовжував працювати в онлайн-форматі.

У Бучі відновив роботу центр Дія.Бізнес - зображення

У Бучі відновив роботу центр Дія.Бізнес. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у четвер, 29 вересня.

"Відвідав Бучу. Сьогодні там відновив роботу центр Дія.Бізнес. Пів року тому в ньому жили орки.

Вперше центр відкрили у грудні 2021 року. Менш ніж за два місяці роботи Дія.Бізнес прийняв майже тисячу відвідувачів та провів сотні звернень від українців, які бажали відкрити бізнес", –

міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

За словами міністра, коли прийшов "рускій мір", Центр був в окупації та зазнав значних руйнувань, але продовжував працювати в онлайн-форматі.

"Зараз, завдяки нашим героям із ЗСУ та роботі команди Мінцифри, Дія.Бізнес може знову повноцінно працювати в українській Бучі", –

міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Федоров також підкреслив, що відновлення центру – потужний сигнал для всього світу про те, що Україна активно відбудовує екосистему звільнених міст, а український бізнес працює навіть під час вторгнення.

Нагадаємо, центр Дія.Бізнес відкрили в Бучі наприкінці минулого року. Там підприємці можуть отримувати безкоштовні консультації, відвідувати бізнес-події та навчатися, шукати інвесторів і партнерів. До слова, центр у Бучі став першим на Київщині.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.