#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Буча

У Бучі відкриють перший на Київщині центр Дія.Бізнес

23.11.2021 3 Бобрик1 Юлія1 0

Сучасний простір запрацює вже у грудні.

БМР

Про це повідомили на Facebook-сторінці Бучанської міської ради.

У Бучі відбулось технічне відкриття першого на Київщині центру Дія.Бізнес. Згодом тут кожен, хто планує відкрити свою справу, зможе отримати необхідну інформацію.

В повну силу запрацює сучасний центр підтримки підприємців вже в грудні цього року. Базуватиметься центр Дія.Бізнес в Бучі в офісі площею 280 кв. м за адресою провулок Олекси Тихого, 4, оф. 230.

У центрі всі, хто планує почати бізнес, зможуть отримати безоплатні консультації, а також відвідувати бізнес-події та навчатися, знайти інвесторів і партнерів, познайомитися з іншими підприємцями та протестувати свій продукт на pop-up-локації.

Нагадаємо, днями у Бучанській міськраді прокоментували долю стадіону «Ювілейний». А у Бабинцях розпочали будівництво амбулаторії.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.