У Бучі відкрилася майстерня з пошиття взуття і сумок
![У Бучі відкрилася майстерня з пошиття взуття і сумок У Бучі відкрилася майстерня з пошиття взуття і сумок - зображення](/storage/resized/lg/news/9a7e3a19-5de3-4562-a1a9-23913af58821/Шаблон ПОГЛЯД - 2023-10-30T132636.384.jpg)
У Бучі відкрилася майстерня, де шиють дизайнерське взуття та сумки. Це стало можливим завдяки урядовій грантовій програмі "Власна справа". Про це повідомили на сайті Міністерства економіки України.
Власниця бізнесу — модельєр-конструктор Світлана Рощенко. Жінка завжди хотіла створювати своє взуття, яке буде ідеально балансувати між комфортом, трендами та красою.
![У Бучі відкрилася майстерня з пошиття взуття і сумок У Бучі відкрилася майстерня з пошиття взуття і сумок - зображення](/storage/resized/lg/news/9a7e3a19-5de3-4562-a1a9-23913af58821/1_mQ1J533.jpg)
Наважитись на відкриття власного виробництва, про яке вона завжди мріяла, допоміг чоловік. Разом вони три роки відкладали кошти та планували створити невеличку майстерню, в якій мала працювати Світлана.
Згодом подружжя дізналося про урядову грантову програму "Власна справа", яка стала справжнім бустом на старті бізнесу, адже дозволила придбати значно більше обладнання та матеріалів і найняти людей. А отже — створити більшу кількість моделей.
![У Бучі відкрилася майстерня з пошиття взуття і сумок У Бучі відкрилася майстерня з пошиття взуття і сумок - зображення](/storage/resized/lg/news/9a7e3a19-5de3-4562-a1a9-23913af58821/2_1plWAfY.jpg)
У вересні Roshenko Shoe Studio відсвяткували відкриття та презентували свою першу лінійку взуття та сумок. Тепер жителі Бучі та Ірпеня можуть замовити там взуття індивідуального пошиття з італійської шкіри преміум якості.
Зазначимо, що зараз триває прийом анкет на всі напрямки грантової програми єРобота. Подача заявки здійснюється через портал "Дія".
Нагадаємо, Мінцифра представила Дія.Engine. Це допоможе з реєстрами пошкодженого майна та домашніх тварин. Відтепер на розробку послуги й реєстру необхідно вдвічі-втричі менше часу, а також не потрібно залучати великі команди, що має значно заощадити кошти.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.