Україна
Економіка

Мінцифра представила Дія.Engine. Це допоможе з реєстрами пошкодженого майна та домашніх тварин

Відтепер на розробку послуги й реєстру необхідно вдвічі-втричі менше часу, а також не потрібно залучати великі команди, що має значно заощадити кошти.

Мінцифра представила Дія.Engine. Це допоможе з реєстрами пошкодженого майна та домашніх тварин - зображення
Фото: SERGEY DOLZHENKO/EPA

"Щоб подати заяву про заміну водійського, отримати витяг про місце проживання чи скористатися послугою єВідновлення, у Дії потрібно зробити всього кілька кліків. За декілька хвилин чи навіть секунд — потрібний документ у вас у смартфоні. Та за кожним сервісом — багато процесів, непомітних для користувача", – пояснюють у Міністерстві.

Одним із найважливіших складників для запуску послуг є оцифровані процеси, бази даних, реєстри та обмін даними між ними. Чим більше обмінів створено, тим більше непотрібних довідок та послуг зникають. 

"Зараз 80% даних зберігаються в паперовому та неактуальному електронному форматі. Вони не захищені від кібератак і не пристосовані до диджиталізації", – кажуть у Міністерстві та додають, що нова послуга "значно пришвидшить запуск онлайн-послуг та цифровізацію держави".

Відтепер на розробку послуги й реєстру необхідно вдвічі-втричі менше часу, а також не потрібно залучати великі команди, що має значно заощадити кошти. 


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.