У Бучі ще двоє людей заразилися коронавірусом
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/FB_IMG_1589453204257.jpg)
Станом на ранок 14 травня зафіксовано два нових випадки зараження коронавірусом у місті Буча на Київщині.
Про це повідомляє Бучанський центр первинної медико-санітарної допомоги.
"Загалом у Бучанській ОТГ 30 людей захворіло на коронавірус. 29 - у Бучі (двоє одужали), та один - у с. Тарасівщина (дівчинка вже одужала). На стаціонарному лікуванні наразі перебуває один пацієнт. Решта - лікуються вдома. Їхній стан задовільний", - зазначають на сторінці центру.
Відомо також, що у сусідньому, Ірпінському регіоні кількість заражених наступна: м. Ірпінь – 35, смт Ворзель – 4, смт Гостомель – 9, смт Коцюбинське – 12.
На жаль, вчора, 13 травня, було зафіксовано і перший випадок смерті від COVID-19 у Бучі.