Буча
Суспільство

У Бучі проведуть артмайстерню до Всесвітнього дня тварин

У програмі заплановані фотовиставка, лекція представниці організації UAnimals, а також інтерактивний музичний концерт із симфонічним оркестром.

У Бучі проведуть артмайстерню до Всесвітнього дня тварин - зображення
Афіша заходу

4 жовтня на базі Пластового вишкільного центру у Бучі Національний будинок музики проведе третю артмайстерню з проєкту "Буча: Арт-Майстерня для пластунів".

У програмі заплановані фотовиставка, лекція представниці організації UAnimals, а також інтерактивний музичний концерт із симфонічним оркестром.

15:30 — відкриття фотовиставки "Тварини та війна"

Презентують серію фотоісторій про евакуацію тварин із зони бойових дій, роботу притулків та волонтерів, що рятують тварин та знаходять їм нові домівки, а також чотирилапих героїв, які допомагають у пошукових операціях та розмінуваннях.

16:00 — Лекція Ольги Чевганюк, співзасновниці громадської організації UAnimals

Будуть говорити про гуманність і як вона проявляється щодо тварин. Також спілкуватимуться на тему щодо відповідального ставлення до домашніх улюбленців, про тварин в притулках та як люди можуть їм допомогти.

17:00 — Інтерактивний музичний концерт "Про любов до тварин"

Liatoshynsky Capella Національного будинку музики виконає "Карнавал тварин" Каміля Сен-Санса. Це чудова нагода поговорити про світ тварин мовою музики, а також почути, як музика змальовує різних тварин і навіть імітує їхню мову.

"Артмайстерня — це креативний простір, де через різні форми (лекторій, фотовиставка, творча майстерня, концерт, благодійна акція) ми торкаємося актуальних тем буття українців сьогодні — героїчна боротьба наших воїнів, патріотичний дух та віра в перемогу, культура волонтерства, шанобливе ставлення до власної історії та культури, захист та відновлення довкілля, допомога та гуманність", —

розповідає кураторка проєкту "Буча: Арт-Майстерня для пластунів" Ганна Пліш.

Проєкт відбувається за підтримки Українського культурного фонду.

Нагадуємо, що у Софії Київській презентували новий український переклад Біблії.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.