У Бучі проголосували за виділення близько 3 млн грн на боротьбу з коронавірусом
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1584979259222.jpg)
Сьогодні, 23 березня, на позачерговій сесії міської ради Бучі на Київщині депутати одностайно проголосували за виділення коштів на боротьбу з коронавірусом в межах Бучанської ОТГ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/FB_IMG_1584979284340.jpg)
"Йдеться про придбання апаратів штучного дихання, засобів захисту для медиків та дезінфікуючих засобів, проведення ремонту інфекційного відділення Ірпінської міської лікарні в м. Буча в рамках спільного фінансування між двома містами", - повідомляє пресслужба Бучанської міської ради. Зокрема, зазначається, що суми наступні:
- 1 млн 100 тис. грн виділено з місцевого бюджету на проведення капітального ремонту покрівлі інфекційного відділення;
- 1 млн 250 тис. грн виділено з місцевого бюджету на придбання апаратів штучної вентиляції легенів;
- 500 тис. грн виділено на проведення надзвичайних заходів в межах Бучанської ОТГ;
- 386 тис. грн на придбання індивідуальних засобів захисту, дезінфікуючих засобів тощо.